неділя, 11 серпня 2013 р.

ВАСИЛЕНКО З ПОНОМАРЕНКОМ РОЗЛЮТУВАЛИСЬ

Після першого тайму в протистоянні між ФК «Комишня» і попівською «Нивою» (першість району з футболу) рахунок не був відкритий. Господарі, як і в першому колі, не дозволяли лідерові відриватись у рахункові. Але вагоме слово по перерві сказали бомбардири гостей Денис Василенко і Віталій Пономаренко, принісши своєму колективові чергову перемогу – 2:0. Декабристівський «Темп» дома поступився сусідам із біликівського «Променя» – 0:1. У приїжджих відзначився Юрій Філь. Шахворостівський «Хлібороб-Ліс» на своєму полі взяв реванш у ФК «Ромодан» – 2:1. У наступному турі (субота, 17 серпня) «Промінь» приймає «Хлібороб-Ліс», «Нива» – «Темп», а великосорочинський «Колос» – ФК «Комишня». Наталія Соловцова